FORD TAUNUS CLUB TURKEY
HOŞGELDİNİZ SAYIN ZİYARETÇİ...MALESEF ÜYE OLMAYANLAR FORUM İÇERİĞİNE VE TÜM KONULARA ULAŞAMAZLAR...KLÜB FORUMUMUZ BAĞLI OLDUĞU KANUN VE HÜKÜMLER İTİBARİYLE, KULLANICI VEYA DIŞARDAN 3.ŞAHISLARIN HER TÜRLÜ İÇERİK PAYLAŞIMI VEYA SUİSTİMALİ İLE KİŞİLİK HAKLARINA AYKIRI MESAJ VE E POSTA İLETİLERİNİ GÖNDERENLER HAKKINDA DOĞURACAĞI HER TÜRLÜ HUKUKSAL YAPTIRIMIN UYGULANMASI İÇİN, BU TÜR SUÇ TEŞKİL EDEN FİİLİ GERÇEKLEŞTİRENLERİN KULLANICI BİLGİLERİ, IP ADRESLERİ, MAİL ADRESLERİ ''BİLİŞİM SUÇLARI VE SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'' NE BİLDİRİLEREK GEREKLİ İŞLEMİN YAPILMASI SAĞLANACAKTIR. ATILAN TÜM ÖZEL MESAJLAR, E MAİLLER VE MESAJLAR HUKUKİ BİRER DELİL OLARAK SAKLANMAKTADIR. ÜYELERDEN KAYIT ESNASINDA İSTENEN VATANDAŞLIK NUMARASI BİLGİSİ DE BU SEBEPLEDİR...KENDİNDEN VE KİŞİLİĞİNDEN EMİN OLANLARIN ARAMIZDA OLMALARINDAN MUTLULUK DUYARIZ...LÜTFEN BİLİNÇLİ BİRER İNTERNET KULLANICISI OLARAK ARAMIZDA BULUNUNUZ !

Join the forum, it's quick and easy

FORD TAUNUS CLUB TURKEY
HOŞGELDİNİZ SAYIN ZİYARETÇİ...MALESEF ÜYE OLMAYANLAR FORUM İÇERİĞİNE VE TÜM KONULARA ULAŞAMAZLAR...KLÜB FORUMUMUZ BAĞLI OLDUĞU KANUN VE HÜKÜMLER İTİBARİYLE, KULLANICI VEYA DIŞARDAN 3.ŞAHISLARIN HER TÜRLÜ İÇERİK PAYLAŞIMI VEYA SUİSTİMALİ İLE KİŞİLİK HAKLARINA AYKIRI MESAJ VE E POSTA İLETİLERİNİ GÖNDERENLER HAKKINDA DOĞURACAĞI HER TÜRLÜ HUKUKSAL YAPTIRIMIN UYGULANMASI İÇİN, BU TÜR SUÇ TEŞKİL EDEN FİİLİ GERÇEKLEŞTİRENLERİN KULLANICI BİLGİLERİ, IP ADRESLERİ, MAİL ADRESLERİ ''BİLİŞİM SUÇLARI VE SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'' NE BİLDİRİLEREK GEREKLİ İŞLEMİN YAPILMASI SAĞLANACAKTIR. ATILAN TÜM ÖZEL MESAJLAR, E MAİLLER VE MESAJLAR HUKUKİ BİRER DELİL OLARAK SAKLANMAKTADIR. ÜYELERDEN KAYIT ESNASINDA İSTENEN VATANDAŞLIK NUMARASI BİLGİSİ DE BU SEBEPLEDİR...KENDİNDEN VE KİŞİLİĞİNDEN EMİN OLANLARIN ARAMIZDA OLMALARINDAN MUTLULUK DUYARIZ...LÜTFEN BİLİNÇLİ BİRER İNTERNET KULLANICISI OLARAK ARAMIZDA BULUNUNUZ !
FORD TAUNUS CLUB TURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Weber Çift Boğaz Karbüratör
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Nis. 28, 2023 10:22 pm tarafından fordju75

» Uzun zaman sonra forum' a bir ilk yapalım.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Çarş. Mart 15, 2023 3:04 pm tarafından fthpl

» Kaput İzalatörü
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Ara. 03, 2020 6:23 am tarafından fthpl

» TAUNUS TAMİR KİTABI- TÜM PDF DOSYALARI..!!!!!BURDAAAAA....
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Ptsi Tem. 22, 2019 4:52 pm tarafından by_mek4

» avans hortum baglantılarını güncelleyelim
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Tem. 19, 2019 4:24 am tarafından Jeep100

» 92 model gt bagaj kilidi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Ekim 14, 2018 4:39 pm tarafından eroguls

» Tekrar selamlar :) Far değişimi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10C.tesi Haz. 23, 2018 4:04 pm tarafından tolergul

» Marş basıyor çalışmıyor
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10C.tesi Mayıs 12, 2018 12:53 pm tarafından serkan

» TAUNUS GTS WESTINGHOUSE HORTUMU
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Nis. 19, 2018 2:45 am tarafından serkan

» Emme Manifolt Su Rekoru Değişimi ( Daha uzun ömürlü parça kullanarak)
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Mart 08, 2018 5:28 pm tarafından bergist

» Taunus'u arka düzeni çift salıncak yapabilir miyim?
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Mart 08, 2018 7:38 am tarafından carbonfiber

» Pinto dohs sohc coswort Ford motorları ???
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Şub. 08, 2018 12:09 am tarafından Afitron

» 92 GT otomatik jikle
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Salı Şub. 06, 2018 4:19 am tarafından fth_cft

» ORJİNALCİ: Kalorifer fan motoru regülatörü
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10C.tesi Ocak 06, 2018 5:45 pm tarafından gonluguzel

» ön cama hava gelmiyor
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Çarş. Ocak 03, 2018 10:08 pm tarafından serkan

» Taunus 1.6 s geçmeyen subap sesi/performans sorun
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Ara. 22, 2017 6:10 am tarafından orjinalci

» Yokuşta Bayılma
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Ara. 15, 2017 2:36 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Taunus GT 1.6'ya hangi marka (MAPA hariç) baskı balata oluyor ?
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Ara. 15, 2017 2:34 am tarafından BAFRALIFERHAT

» taunuslarda şase numarası nerde çakılı
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Ara. 15, 2017 2:30 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Tofaş radyator fan kullanan var mi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Ara. 15, 2017 2:28 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Gts 2.0 hava filtresi karburator emme manifoldu yenileme
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Kas. 24, 2017 2:44 am tarafından oguzhan89

» 78 taunus koltuk
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Kas. 05, 2017 5:08 am tarafından metin.kaya_eml

» Ford taunus çakmaklık
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Ptsi Ekim 30, 2017 1:53 am tarafından bergist

» Süratli giderken vonlama
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Ekim 22, 2017 2:35 am tarafından serkan

» Lütfen yardımcı olur musunuz
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Ekim 08, 2017 5:25 pm tarafından yekiz

» Devir saati düşme sorunu yardım
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Eyl. 28, 2017 4:27 pm tarafından tolergul

» Tekleme Sorunu için Buji Kablosu
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Çarş. Eyl. 20, 2017 9:26 pm tarafından bergist

» tekleme
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Salı Eyl. 19, 2017 9:29 pm tarafından BAFRALIFERHAT

» Erzincan...
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10C.tesi Eyl. 16, 2017 3:13 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Artık tampon yapmıyorum aramayın arkadaşlar.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Ptsi Eyl. 04, 2017 3:08 am tarafından ayhan_77

» Devir saati düşme sorunu yardım
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10C.tesi Eyl. 02, 2017 4:54 pm tarafından Sherbo

» ORJİNALCİ: FORUMDA KAYBOLMUŞ TEKNİK BİLGİLER
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Ağus. 27, 2017 6:02 pm tarafından GLSHastasi

» yardım lütfen Sıcak havalarda araba çalışmıyor.....!
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Ptsi Ağus. 14, 2017 2:23 am tarafından alişenel

» Taunus 2.0 gls alternator yetmezligi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Salı Tem. 25, 2017 9:30 pm tarafından BurakBy

» araba soğukken patırtılı çalışma
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Tem. 20, 2017 10:08 pm tarafından BAFRALIFERHAT

» 1.6 ile 2.0 arasındaki farklar???
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Tem. 20, 2017 10:05 pm tarafından BAFRALIFERHAT

» proje fazlası 88 taunus gls
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Salı Tem. 18, 2017 10:08 pm tarafından mustafa44

» Yıldım arkadaş
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Salı Tem. 18, 2017 2:02 am tarafından 0M42

» granada zetec
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Ptsi Haz. 19, 2017 6:30 am tarafından bilal delen

» Swaymar Cologne V6
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Haz. 18, 2017 6:39 pm tarafından Sancar Saran

» FORD OTOSAN P 100 hakkinda teknik bilgi (Proje icin)
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Ptsi Haz. 12, 2017 10:06 pm tarafından Afitron

» Kalorifer petek iptali
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Ptsi Haz. 12, 2017 3:28 pm tarafından tolergul

» Radyatör Fan Termiği Hakkında Tespitler
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Mayıs 28, 2017 6:01 pm tarafından bergist

» Tavsiyeli Yedek Parçacılar
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Salı Mayıs 16, 2017 8:23 pm tarafından ilti

» Subap ayarı tek soru.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Mayıs 14, 2017 6:44 pm tarafından tolergul

» Silindir kapak contası yandı.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10C.tesi Mayıs 13, 2017 10:11 pm tarafından cango

» SIFIR MOTOR yaptıracağım.Tavsiyeleriniz!
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Salı Mayıs 02, 2017 3:54 am tarafından Alpargu

» 91 GTS ÖN FREN BALATALARI DEĞİŞİMİ HAKKINDA YARDIMA İHTİYACIM VAR...
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Çarş. Nis. 26, 2017 5:48 pm tarafından sezar78

» İSTANBULDAKİ TAUNUS KULLANICILARI
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10C.tesi Nis. 22, 2017 7:37 am tarafından emregediik

» Tamir ve Bakım Klavuzları
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10C.tesi Nis. 08, 2017 1:33 pm tarafından yusufdiler

» rolanti ayarı tutmaması ve motor soğukken alt devirlerde yığılma
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Nis. 07, 2017 2:56 pm tarafından suat64

» arka stop lambası hk.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Çarş. Nis. 05, 2017 10:15 pm tarafından aytac66

» 91 GTS ÖN FREN BALATA DEĞİŞİMİ HAKKINDA YARDIMA İHTİYACIM VAR
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Çarş. Nis. 05, 2017 5:10 pm tarafından sezar78

» Ücretsiz: Ford Taunus km halatı
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Mart 31, 2017 3:05 pm tarafından sahinleblebici

» yağ seviyesi sorunu
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Mart 31, 2017 4:35 am tarafından bergist

» Otomatik ve manuel şanzımanların çalışma prensipleri
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Mart 17, 2017 5:20 am tarafından ilti

» BALIKESİRDE BU ARABALARIN DİLİNDEN ANLAYAN İYİ BİR USTA VARMI
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Ptsi Mart 13, 2017 5:09 am tarafından Kadir TUNAÖZ

» 2000 sübab ayarı
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Mart 10, 2017 6:45 pm tarafından kayhan karaca

» komple fırın boyatma fiyatı ve 2 ön çamurluk fiyatı ?
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Şub. 26, 2017 1:38 am tarafından BAFRALIFERHAT

» taunus kaporta aksamları
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Şub. 24, 2017 1:49 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Hararet Müşürü sorununa farklı çözüm...
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Şub. 23, 2017 3:47 pm tarafından sahinleblebici

» Ford Taunus GT Elektrik Devre Şemaları
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Çarş. Şub. 22, 2017 4:31 pm tarafından kayhan karaca

» Şaft askısı degisimi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Çarş. Şub. 22, 2017 4:14 pm tarafından kayhan karaca

» Motor yağ kapağı temizliği.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Çarş. Şub. 22, 2017 4:13 pm tarafından kayhan karaca

» 1986 MODEL FORD TAUNUS ARKA STOP LAMBASI LAZIM
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Şub. 17, 2017 10:35 pm tarafından aytac66

» 93 model ford sierra macerası başladı herkese selamlar.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Çarş. Şub. 15, 2017 4:47 am tarafından erbay

» Acil şanzımana ihtiyacım var abilerim
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Şub. 09, 2017 1:36 am tarafından BAFRALIFERHAT

» 1976 model ford taunus
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Şub. 09, 2017 1:26 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Fren & devir saati karmaşası
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Şub. 03, 2017 7:37 pm tarafından serkan

» Kurucular yardımcı olabilir mi?
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Salı Ocak 31, 2017 8:49 am tarafından yataganli

» Direksiyon kutusu
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Ptsi Ocak 16, 2017 11:20 pm tarafından Murtaza

» Weber Karbüratör Yardım
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Salı Ocak 03, 2017 11:32 pm tarafından tolergul

» 1990 Model Ford Taunus GT için kapı çekme kolu arıyorum.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Ptsi Ocak 02, 2017 5:18 pm tarafından sahinleblebici

» GTS ELEKTRİK ŞEMASI
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Ocak 01, 2017 9:06 pm tarafından bergist

» Tam kapanmayan kapı sorunsalı
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Ara. 30, 2016 9:53 pm tarafından aydinerdem

» Taunus 1.6 Sıfır Motor Yaptırmak
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Ara. 29, 2016 2:57 am tarafından erbay

» Ford Taunus GT & GTS Kullanma Kılavuzu
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Ara. 23, 2016 3:02 pm tarafından janeley

» TAUNUS 1.6 GT 120 km den sonra gitmiyor
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Ara. 16, 2016 3:18 am tarafından 0M42

» orjinal sol stop
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Salı Kas. 29, 2016 3:09 am tarafından erbay

» Tekleme Sorunu Artık çok olmaya başladı
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Salı Kas. 29, 2016 3:07 am tarafından erbay

» Ford Taunus Hararett müşürü Problemi ?
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Çarş. Kas. 09, 2016 2:25 am tarafından sahinleblebici

» ford taunus GT gösterge paneli arıyorum
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Ekim 27, 2016 2:21 am tarafından sahinleblebici

» Ford Taunus GT Elektrik Devre Şemaları
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Ekim 16, 2016 1:58 am tarafından BAFRALIFERHAT

» corum mını buluşma03.04.2016
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Ekim 14, 2016 5:00 am tarafından BAFRALIFERHAT

» 1988 GLS 2.0 Komple Motor Şanzuman Değişimi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Ekim 14, 2016 3:55 am tarafından moryeşil

» taunus headers arıyorum
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Ekim 13, 2016 2:42 am tarafından BAFRALIFERHAT

» start butonlu çalıştırma (anahtarsız ya da anahtarlı)
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Ekim 09, 2016 4:07 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Taunus 1.6 vites konsolu ve sıfır şaft arıyorum.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Ekim 06, 2016 1:17 am tarafından BAFRALIFERHAT

» (Tüvtürk) Lpg tankı izolasyonu ve arka aks bilyası değişimi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Ekim 06, 2016 1:15 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Gt-Gts kalorifer kumandası
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Ekim 06, 2016 1:08 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Gösterge ışıkları
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Ekim 06, 2016 1:01 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Piyasada bulunabilecek kaliteli buji kablosu önerisi ?
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Ekim 06, 2016 12:59 am tarafından BAFRALIFERHAT

» FORD TAUNUS KULLANIM KLAVUZU...
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Eyl. 08, 2016 3:18 am tarafından serkan

» Ford taunus 86 model çalışmıyor nedendir
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Çarş. Ağus. 24, 2016 8:21 pm tarafından Samuraymusti

» BENZINDE NEDEN GAZ PEDALI DAHA SERT LPG'ye GÖRE
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Ağus. 21, 2016 4:54 am tarafından BAFRALIFERHAT

» araçda lpg de dahi benzin kokusu
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Paz Tem. 31, 2016 2:15 am tarafından erbay

» Disk koruma sacı ses yapıyor
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Haz. 09, 2016 8:20 pm tarafından BAFRALIFERHAT

» OTOMATİK ŞANZIMAN KONUMLARI HAKKINDA
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Perş. Haz. 09, 2016 3:23 am tarafından BAFRALIFERHAT

» 14 inç 4 bijon borbet veya benzeri jant arıyorum
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Navbit10Cuma Mayıs 06, 2016 9:49 pm tarafından Sancar Saran

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 88 kişi Çarş. Ocak 19, 2011 2:53 pm tarihinde online oldu.
TEKNİK DESTEK
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user

Ayın en aktif yollayıcıları
No user

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar

+13
MaviiAlbatros
g_m_ol
EMİN
rayhan89
zeki19
4007
baskentli0642
BAFRALIFERHAT
Başkan Yrd.
SRKNSVLN
erdem44
Admin
akdere
17 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Empty kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar

Mesaj tarafından akdere Perş. Şub. 03, 2011 5:10 pm

eğer matbacıyla anlaşabilirsem toptan kulüp logolarını yaptırıp dağıtacağım tüm taunus kullanıcılarına ücretsiz olarak
akdere
akdere
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Yaşadığı Şehir : istanbul
Erkek Akrep

kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Empty Geri: kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar

Mesaj tarafından Admin Perş. Şub. 03, 2011 5:17 pm

Paylaşımcı düşünce tarzınız için teşekkür ederim... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Önceden bizim bastırdığımız, daha sonra TEKFORD aracılığı ile bastırılıp dağıtılan ve en son İzmir'den değerli üyelerimiz ''Prof.facia'' ve ''rayhan'' tarafından klüp logomuz basılarak birçok üyemize ücretsiz ulaştırılmıştı...
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

Yaşadığı Şehir : Ankara
Otomobili : FORD MONDEO 2.0 GHİA
Erkek Başak

kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  Empty Geri: kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar

Mesaj tarafından akdere Perş. Şub. 03, 2011 5:29 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ön cam için
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arka cam için

bunları yaptırmayı düşünüyorum,

akdere
akdere
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Erkek Akrep

Mesaj tarafından Admin Perş. Şub. 03, 2011 5:34 pm

akdere demiş ki:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ön cam için
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arka cam için

bunları yaptırmayı düşünüyorum,

Aslında yukarıda vermiş olduğunuz logolarımız eskiden kullandıklarımızdan...Bence şu anki logomuzu kullanmanız daha iyi olacaktır... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

Erkek Başak

Mesaj tarafından akdere Perş. Şub. 03, 2011 5:36 pm

sitede görülen mi anasayfada
akdere
akdere
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Erkek Akrep

Mesaj tarafından Admin Perş. Şub. 03, 2011 5:41 pm

Evet üst başlıktaki logomuz...
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

Erkek Başak

Mesaj tarafından erdem44 Perş. Şub. 03, 2011 7:13 pm

akdere demiş ki:eğer matbacıyla anlaşabilirsem toptan kulüp logolarını yaptırıp dağıtacağım tüm taunus kullanıcılarına ücretsiz olarak

Harika olur kardeşim,büyük bir zevkle camlarıma yapıştırırım.
erdem44
erdem44
VIP ÜYE
VIP ÜYE

Yaşadığı Şehir : kocaeli
Otomobili : Ford Taunus 1992 GTS
Erkek Koç

Mesaj tarafından akdere Perş. Şub. 03, 2011 7:41 pm

fatih abii camlara dıştan yapıştırmalı mı olucak ?
akdere
akdere
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Erkek Akrep

Mesaj tarafından Admin Perş. Şub. 03, 2011 7:48 pm

Bizim ilk yaptırdıklarımız şefaf ve içten yapıştırmalıydı...Fakat verim alamadık...Görünürlüğü zayıftı...İzmirdeki arkadaşlarımızın yaptırdıkları ise dıştan yapıştırmalı şeffaf zeminli ve dıştan yapıştırmalı beyaz zeminli idi...Beyaz zeminli olan çok iyi, hem görünürlük ve hemde yapıştırma kolaylığı açısından...
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

Erkek Başak

Mesaj tarafından akdere Perş. Şub. 03, 2011 7:54 pm

anasayfadaki logonun aynısını yaparım dedi oval şekilde aynı renkte dıştan yapıştırmalı 1000 tane için 290 tl fiyat istedi nasıl
akdere
akdere
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Erkek Akrep

Mesaj tarafından Admin Perş. Şub. 03, 2011 8:51 pm

Fiyat konusunda inan ki tam bilgim yok...Fiyatı da bütçenize yük olabilecek bir meblağ gibi...1000 adet çok fazla bir rakam, biz bunun yarısını bile dağıtamamıştık Smile Bence bu kadar fazlasına gerek yok...Siz bence ''rayhan'' veya ''prof.facia'' nickli üyelerimize danışın...Onlar reklam sektöründeler...Bu işleri yapıyorlar...Size yardımcı olacaklardır...
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

Erkek Başak

Mesaj tarafından SRKNSVLN Perş. Şub. 03, 2011 10:22 pm

Evet rayhan nickli üyemiz Ramazan abi sağolsun banada kargo ile göndermişti 10 adet. Akdere kardeşim düşüncen taktire şayan bir harekettir bir ford sevdalısı olarak teşekkür ederim.
SRKNSVLN
SRKNSVLN
VIP ÜYE
VIP ÜYE

Yaşadığı Şehir : ANTALYA
Otomobili : 1989 TAUNUS 1.6 S
Erkek Ikizler

Mesaj tarafından akdere Perş. Şub. 03, 2011 11:49 pm

Bizim matbacıyla tekrar görüştümde abi en az 1000 adet yaptırman gerekiyor dedi daha az yaptırırsan maliyeti yükselirmiş bende fiyatı biraz daha aşağıya çekebilirsem yaptırıcağım.
akdere
akdere
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Erkek Akrep

Mesaj tarafından Başkan Yrd. Cuma Şub. 04, 2011 3:48 am

akdere demiş ki:anasayfadaki logonun aynısını yaparım dedi oval şekilde aynı renkte dıştan yapıştırmalı 1000 tane için 290 tl fiyat istedi nasıl
Öncelikle örnek davranışınız için tebrik ederim. Ekonomik durumunuz hakkında bir fikrim yok lakin Taunus sahibi diğer üyelerimiz gibi ortalama bir gelir grubunda olduğunuzu tahmin ediyorum. Kendi isteğiniz dahilinde bile olsa bu meblağı tek başınıza ödemenizi bu sitede yönetici konumunda biri olarak uygun görmediğimi belirtmek isterim.
Ya bu konuda size yardımcı olacak bir kaç üye ile sorumluğu ve maliyeti paylaşabilirsiniz; ya da isteyen üyelerimiz linkteki logoyu indirerek herhangi bir reklamcıda ihtiyacı kadar bastırabilir. Bu konuda benim düşüncelerim bunlar. Yine de siz bilirsiniz... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Başkan Yrd.
Başkan Yrd.
ADMİN
ADMİN

Yaşadığı Şehir : Antalya
Otomobili : 1977 Taunus
Erkek Ikizler

Mesaj tarafından Admin Cuma Şub. 04, 2011 4:35 am

Başkan Yrd. demiş ki:
akdere demiş ki:anasayfadaki logonun aynısını yaparım dedi oval şekilde aynı renkte dıştan yapıştırmalı 1000 tane için 290 tl fiyat istedi nasıl
Öncelikle örnek davranışınız için tebrik ederim. Ekonomik durumunuz hakkında bir fikrim yok lakin Taunus sahibi diğer üyelerimiz gibi ortalama bir gelir grubunda olduğunuzu tahmin ediyorum. Kendi isteğiniz dahilinde bile olsa bu meblağı tek başınıza ödemenizi bu sitede yönetici konumunda biri olarak uygun görmediğimi belirtmek isterim.
Ya bu konuda size yardımcı olacak bir kaç üye ile sorumluğu ve maliyeti paylaşabilirsiniz; ya da isteyen üyelerimiz linkteki logoyu indirerek herhangi bir reklamcıda ihtiyacı kadar bastırabilir. Bu konuda benim düşüncelerim bunlar. Yine de siz bilirsiniz... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Önceki mesajımda da bunun yüklü bir meblağ olduğunu belirtmiştim ve evet Erdal bey dilimin ucundakini izah etmiş...Aynen katılıyorum...
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

Erkek Başak

Mesaj tarafından BAFRALIFERHAT Paz Şub. 06, 2011 7:52 pm

ben samsun bolgesı ve cevresıne dagıtmaya başladım. taunus club logo konusunda belırttıgım gıbı.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BAFRALIFERHAT
BAFRALIFERHAT
SİTE DENETÇİSİ
SİTE DENETÇİSİ

Yaşadığı Şehir : Samsun
Otomobili : Taunus 2000 GTS
Erkek Oğlak

Mesaj tarafından baskentli0642 Ptsi Şub. 07, 2011 12:50 am

Çok güzel bi düşünce. Daha önceden clup üyelerimizden bi kaç arkadaşımla bağlantıya geçtim banada clup logosu göndermeleri için ama sağolsunlar ne gelen nede giden var. Ücretli yada ücretsiz farketmez yine belirtiyorum buradan bende arka camımda clubümüzün logosunu taşımak istiyorum artık duyurulur. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
baskentli0642
baskentli0642
SİTE DENETÇİSİ
SİTE DENETÇİSİ

Yaşadığı Şehir : Kocaeli
Otomobili : 1988 1.6GL
Erkek Akrep

Mesaj tarafından 4007 Salı Şub. 08, 2011 2:15 am

Düşünceniz çok güzel umarım bi şekilde hayata geçer bizde istifade ederiz..şimdiden teşekkürler..
4007
4007
STANDART ÜYE
STANDART ÜYE

Otomobili : TAUNUS 1.6 S
Erkek Terazi

Mesaj tarafından zeki19 Çarş. Şub. 09, 2011 4:15 am

BAFRALIFERHAT demiş ki:ben samsun bolgesı ve cevresıne dagıtmaya başladım. taunus club logo konusunda belırttıgım gıbı.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

samsun ve cevresine çorum da giriyormu ferhat kardeşim banada ulaştıra bilirsen sevinirim ulaştıramazzsan canın sagolsun ben burda logoyu yaptıracagım
zeki19
zeki19
VIP ÜYE
VIP ÜYE

Yaşadığı Şehir : çorum
Otomobili : Mondeo 2.0 98 ghıa
Erkek Akrep

Mesaj tarafından BAFRALIFERHAT Paz Şub. 13, 2011 4:17 pm

ben cıkarttırcam burda piyasaya sürerken bır yandanda sitedeki abilere ve arkadslara gönderı yapıcam otobüsle olur cargoyla olur. hangısı denk düşerse.
BAFRALIFERHAT
BAFRALIFERHAT
SİTE DENETÇİSİ
SİTE DENETÇİSİ

Yaşadığı Şehir : Samsun
Otomobili : Taunus 2000 GTS
Erkek Oğlak

Mesaj tarafından rayhan89 Ptsi Şub. 14, 2011 8:52 pm

kardeşim düşüncen vepaylaşımın için teşekkürler . sana yardımcı olmak isterim aşagıda bir kac resim ekliyorom resimler benim aracımındır üzerindeki etiketler matbaa basımı degildir sana tavsiyem dijital çıktılar zaman içinde siliniyor matbaa baskısı genel olarak kagıt çıkartma üzerine olur oda suda atar en ideal ve kalıcı olanı opak cıkartmadır oda seliğrafi baskı sisteminde oluyor bence seliğrafi baskı yapan yerle görüşmendir. yardım istersen yardımcı olurum. saygılar.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
rayhan89
rayhan89
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Yaşadığı Şehir : izmir- bornova
Otomobili : 1989 taunus S
Erkek Yay

Mesaj tarafından rayhan89 Ptsi Şub. 14, 2011 9:03 pm

baskentli0642 demiş ki:Çok güzel bi düşünce. Daha önceden clup üyelerimizden bi kaç arkadaşımla bağlantıya geçtim banada clup logosu göndermeleri için ama sağolsunlar ne gelen nede giden var. Ücretli yada ücretsiz farketmez yine belirtiyorum buradan bende arka camımda clubümüzün logosunu taşımak istiyorum artık duyurulur. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
başketli kardeşimiz sitemde haklı olabilir birşey demiyorum ,yalnız sözümüzün arkasındayız izmirliler olarak kendisine bize bir ulaştırma adresi yollamasını istedik özelden yazması yeterli olacaktı kendisine ulaşmamız için fakat bize ulaşmadı ulaşsaydı söz verdigimiz gibi kendisine dönecektik fakat olmadı ,özelden bize adres bilgisi yollarsa yinede yardimcı olacagız saygilarla.
rayhan89
rayhan89
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Yaşadığı Şehir : izmir- bornova
Otomobili : 1989 taunus S
Erkek Yay

Mesaj tarafından SRKNSVLN Ptsi Şub. 14, 2011 9:43 pm

ben şahidim Ramazan abiye özelden mesaj attım kargo ile geldi steckerlar tekrar teşekkür ederim abi.
SRKNSVLN
SRKNSVLN
VIP ÜYE
VIP ÜYE

Yaşadığı Şehir : ANTALYA
Otomobili : 1989 TAUNUS 1.6 S
Erkek Ikizler

Mesaj tarafından 4007 Salı Şub. 15, 2011 10:20 pm

merhaba arkadaşlar ben yazılanlardan pek birşey anlamadım logoları yaptıran varmı? eğer varsa bende isterim lütfen...
4007
4007
STANDART ÜYE
STANDART ÜYE

Otomobili : TAUNUS 1.6 S
Erkek Terazi

Mesaj tarafından EMİN Çarş. Şub. 16, 2011 6:29 am

SELAM arkadaşlar düşünceniz için tebrikler inşaallah logolardan haberdar oluruz saygılar HOŞÇAKALIN
EMİN
EMİN
STANDART ÜYE
STANDART ÜYE

Yaşadığı Şehir : bursa inegöl
Erkek Başak

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics