FORD TAUNUS CLUB TURKEY
HOŞGELDİNİZ SAYIN ZİYARETÇİ...MALESEF ÜYE OLMAYANLAR FORUM İÇERİĞİNE VE TÜM KONULARA ULAŞAMAZLAR...KLÜB FORUMUMUZ BAĞLI OLDUĞU KANUN VE HÜKÜMLER İTİBARİYLE, KULLANICI VEYA DIŞARDAN 3.ŞAHISLARIN HER TÜRLÜ İÇERİK PAYLAŞIMI VEYA SUİSTİMALİ İLE KİŞİLİK HAKLARINA AYKIRI MESAJ VE E POSTA İLETİLERİNİ GÖNDERENLER HAKKINDA DOĞURACAĞI HER TÜRLÜ HUKUKSAL YAPTIRIMIN UYGULANMASI İÇİN, BU TÜR SUÇ TEŞKİL EDEN FİİLİ GERÇEKLEŞTİRENLERİN KULLANICI BİLGİLERİ, IP ADRESLERİ, MAİL ADRESLERİ ''BİLİŞİM SUÇLARI VE SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'' NE BİLDİRİLEREK GEREKLİ İŞLEMİN YAPILMASI SAĞLANACAKTIR. ATILAN TÜM ÖZEL MESAJLAR, E MAİLLER VE MESAJLAR HUKUKİ BİRER DELİL OLARAK SAKLANMAKTADIR. ÜYELERDEN KAYIT ESNASINDA İSTENEN VATANDAŞLIK NUMARASI BİLGİSİ DE BU SEBEPLEDİR...KENDİNDEN VE KİŞİLİĞİNDEN EMİN OLANLARIN ARAMIZDA OLMALARINDAN MUTLULUK DUYARIZ...LÜTFEN BİLİNÇLİ BİRER İNTERNET KULLANICISI OLARAK ARAMIZDA BULUNUNUZ !

Join the forum, it's quick and easy

FORD TAUNUS CLUB TURKEY
HOŞGELDİNİZ SAYIN ZİYARETÇİ...MALESEF ÜYE OLMAYANLAR FORUM İÇERİĞİNE VE TÜM KONULARA ULAŞAMAZLAR...KLÜB FORUMUMUZ BAĞLI OLDUĞU KANUN VE HÜKÜMLER İTİBARİYLE, KULLANICI VEYA DIŞARDAN 3.ŞAHISLARIN HER TÜRLÜ İÇERİK PAYLAŞIMI VEYA SUİSTİMALİ İLE KİŞİLİK HAKLARINA AYKIRI MESAJ VE E POSTA İLETİLERİNİ GÖNDERENLER HAKKINDA DOĞURACAĞI HER TÜRLÜ HUKUKSAL YAPTIRIMIN UYGULANMASI İÇİN, BU TÜR SUÇ TEŞKİL EDEN FİİLİ GERÇEKLEŞTİRENLERİN KULLANICI BİLGİLERİ, IP ADRESLERİ, MAİL ADRESLERİ ''BİLİŞİM SUÇLARI VE SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'' NE BİLDİRİLEREK GEREKLİ İŞLEMİN YAPILMASI SAĞLANACAKTIR. ATILAN TÜM ÖZEL MESAJLAR, E MAİLLER VE MESAJLAR HUKUKİ BİRER DELİL OLARAK SAKLANMAKTADIR. ÜYELERDEN KAYIT ESNASINDA İSTENEN VATANDAŞLIK NUMARASI BİLGİSİ DE BU SEBEPLEDİR...KENDİNDEN VE KİŞİLİĞİNDEN EMİN OLANLARIN ARAMIZDA OLMALARINDAN MUTLULUK DUYARIZ...LÜTFEN BİLİNÇLİ BİRER İNTERNET KULLANICISI OLARAK ARAMIZDA BULUNUNUZ !
FORD TAUNUS CLUB TURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Weber Çift Boğaz Karbüratör
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Nis. 28, 2023 10:22 pm tarafından fordju75

» Uzun zaman sonra forum' a bir ilk yapalım.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Çarş. Mart 15, 2023 3:04 pm tarafından fthpl

» Kaput İzalatörü
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Ara. 03, 2020 6:23 am tarafından fthpl

» TAUNUS TAMİR KİTABI- TÜM PDF DOSYALARI..!!!!!BURDAAAAA....
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Ptsi Tem. 22, 2019 4:52 pm tarafından by_mek4

» avans hortum baglantılarını güncelleyelim
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Tem. 19, 2019 4:24 am tarafından Jeep100

» 92 model gt bagaj kilidi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Ekim 14, 2018 4:39 pm tarafından eroguls

» Tekrar selamlar :) Far değişimi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10C.tesi Haz. 23, 2018 4:04 pm tarafından tolergul

» Marş basıyor çalışmıyor
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10C.tesi Mayıs 12, 2018 12:53 pm tarafından serkan

» TAUNUS GTS WESTINGHOUSE HORTUMU
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Nis. 19, 2018 2:45 am tarafından serkan

» Emme Manifolt Su Rekoru Değişimi ( Daha uzun ömürlü parça kullanarak)
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Mart 08, 2018 5:28 pm tarafından bergist

» Taunus'u arka düzeni çift salıncak yapabilir miyim?
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Mart 08, 2018 7:38 am tarafından carbonfiber

» Pinto dohs sohc coswort Ford motorları ???
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Şub. 08, 2018 12:09 am tarafından Afitron

» 92 GT otomatik jikle
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Salı Şub. 06, 2018 4:19 am tarafından fth_cft

» ORJİNALCİ: Kalorifer fan motoru regülatörü
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10C.tesi Ocak 06, 2018 5:45 pm tarafından gonluguzel

» ön cama hava gelmiyor
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Çarş. Ocak 03, 2018 10:08 pm tarafından serkan

» Taunus 1.6 s geçmeyen subap sesi/performans sorun
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Ara. 22, 2017 6:10 am tarafından orjinalci

» Yokuşta Bayılma
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Ara. 15, 2017 2:36 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Taunus GT 1.6'ya hangi marka (MAPA hariç) baskı balata oluyor ?
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Ara. 15, 2017 2:34 am tarafından BAFRALIFERHAT

» taunuslarda şase numarası nerde çakılı
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Ara. 15, 2017 2:30 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Tofaş radyator fan kullanan var mi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Ara. 15, 2017 2:28 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Gts 2.0 hava filtresi karburator emme manifoldu yenileme
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Kas. 24, 2017 2:44 am tarafından oguzhan89

» 78 taunus koltuk
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Kas. 05, 2017 5:08 am tarafından metin.kaya_eml

» Ford taunus çakmaklık
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Ptsi Ekim 30, 2017 1:53 am tarafından bergist

» Süratli giderken vonlama
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Ekim 22, 2017 2:35 am tarafından serkan

» Lütfen yardımcı olur musunuz
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Ekim 08, 2017 5:25 pm tarafından yekiz

» Devir saati düşme sorunu yardım
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Eyl. 28, 2017 4:27 pm tarafından tolergul

» Tekleme Sorunu için Buji Kablosu
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Çarş. Eyl. 20, 2017 9:26 pm tarafından bergist

» tekleme
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Salı Eyl. 19, 2017 9:29 pm tarafından BAFRALIFERHAT

» Erzincan...
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10C.tesi Eyl. 16, 2017 3:13 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Artık tampon yapmıyorum aramayın arkadaşlar.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Ptsi Eyl. 04, 2017 3:08 am tarafından ayhan_77

» Devir saati düşme sorunu yardım
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10C.tesi Eyl. 02, 2017 4:54 pm tarafından Sherbo

» ORJİNALCİ: FORUMDA KAYBOLMUŞ TEKNİK BİLGİLER
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Ağus. 27, 2017 6:02 pm tarafından GLSHastasi

» yardım lütfen Sıcak havalarda araba çalışmıyor.....!
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Ptsi Ağus. 14, 2017 2:23 am tarafından alişenel

» Taunus 2.0 gls alternator yetmezligi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Salı Tem. 25, 2017 9:30 pm tarafından BurakBy

» araba soğukken patırtılı çalışma
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Tem. 20, 2017 10:08 pm tarafından BAFRALIFERHAT

» 1.6 ile 2.0 arasındaki farklar???
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Tem. 20, 2017 10:05 pm tarafından BAFRALIFERHAT

» proje fazlası 88 taunus gls
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Salı Tem. 18, 2017 10:08 pm tarafından mustafa44

» Yıldım arkadaş
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Salı Tem. 18, 2017 2:02 am tarafından 0M42

» granada zetec
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Ptsi Haz. 19, 2017 6:30 am tarafından bilal delen

» Swaymar Cologne V6
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Haz. 18, 2017 6:39 pm tarafından Sancar Saran

» FORD OTOSAN P 100 hakkinda teknik bilgi (Proje icin)
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Ptsi Haz. 12, 2017 10:06 pm tarafından Afitron

» Kalorifer petek iptali
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Ptsi Haz. 12, 2017 3:28 pm tarafından tolergul

» Radyatör Fan Termiği Hakkında Tespitler
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Mayıs 28, 2017 6:01 pm tarafından bergist

» Tavsiyeli Yedek Parçacılar
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Salı Mayıs 16, 2017 8:23 pm tarafından ilti

» Subap ayarı tek soru.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Mayıs 14, 2017 6:44 pm tarafından tolergul

» Silindir kapak contası yandı.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10C.tesi Mayıs 13, 2017 10:11 pm tarafından cango

» SIFIR MOTOR yaptıracağım.Tavsiyeleriniz!
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Salı Mayıs 02, 2017 3:54 am tarafından Alpargu

» 91 GTS ÖN FREN BALATALARI DEĞİŞİMİ HAKKINDA YARDIMA İHTİYACIM VAR...
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Çarş. Nis. 26, 2017 5:48 pm tarafından sezar78

» İSTANBULDAKİ TAUNUS KULLANICILARI
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10C.tesi Nis. 22, 2017 7:37 am tarafından emregediik

» Tamir ve Bakım Klavuzları
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10C.tesi Nis. 08, 2017 1:33 pm tarafından yusufdiler

» rolanti ayarı tutmaması ve motor soğukken alt devirlerde yığılma
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Nis. 07, 2017 2:56 pm tarafından suat64

» arka stop lambası hk.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Çarş. Nis. 05, 2017 10:15 pm tarafından aytac66

» 91 GTS ÖN FREN BALATA DEĞİŞİMİ HAKKINDA YARDIMA İHTİYACIM VAR
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Çarş. Nis. 05, 2017 5:10 pm tarafından sezar78

» Ücretsiz: Ford Taunus km halatı
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Mart 31, 2017 3:05 pm tarafından sahinleblebici

» yağ seviyesi sorunu
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Mart 31, 2017 4:35 am tarafından bergist

» Otomatik ve manuel şanzımanların çalışma prensipleri
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Mart 17, 2017 5:20 am tarafından ilti

» BALIKESİRDE BU ARABALARIN DİLİNDEN ANLAYAN İYİ BİR USTA VARMI
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Ptsi Mart 13, 2017 5:09 am tarafından Kadir TUNAÖZ

» 2000 sübab ayarı
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Mart 10, 2017 6:45 pm tarafından kayhan karaca

» komple fırın boyatma fiyatı ve 2 ön çamurluk fiyatı ?
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Şub. 26, 2017 1:38 am tarafından BAFRALIFERHAT

» taunus kaporta aksamları
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Şub. 24, 2017 1:49 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Hararet Müşürü sorununa farklı çözüm...
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Şub. 23, 2017 3:47 pm tarafından sahinleblebici

» Ford Taunus GT Elektrik Devre Şemaları
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Çarş. Şub. 22, 2017 4:31 pm tarafından kayhan karaca

» Şaft askısı degisimi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Çarş. Şub. 22, 2017 4:14 pm tarafından kayhan karaca

» Motor yağ kapağı temizliği.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Çarş. Şub. 22, 2017 4:13 pm tarafından kayhan karaca

» 1986 MODEL FORD TAUNUS ARKA STOP LAMBASI LAZIM
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Şub. 17, 2017 10:35 pm tarafından aytac66

» 93 model ford sierra macerası başladı herkese selamlar.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Çarş. Şub. 15, 2017 4:47 am tarafından erbay

» Acil şanzımana ihtiyacım var abilerim
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Şub. 09, 2017 1:36 am tarafından BAFRALIFERHAT

» 1976 model ford taunus
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Şub. 09, 2017 1:26 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Fren & devir saati karmaşası
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Şub. 03, 2017 7:37 pm tarafından serkan

» Kurucular yardımcı olabilir mi?
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Salı Ocak 31, 2017 8:49 am tarafından yataganli

» Direksiyon kutusu
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Ptsi Ocak 16, 2017 11:20 pm tarafından Murtaza

» Weber Karbüratör Yardım
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Salı Ocak 03, 2017 11:32 pm tarafından tolergul

» 1990 Model Ford Taunus GT için kapı çekme kolu arıyorum.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Ptsi Ocak 02, 2017 5:18 pm tarafından sahinleblebici

» GTS ELEKTRİK ŞEMASI
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Ocak 01, 2017 9:06 pm tarafından bergist

» Tam kapanmayan kapı sorunsalı
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Ara. 30, 2016 9:53 pm tarafından aydinerdem

» Taunus 1.6 Sıfır Motor Yaptırmak
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Ara. 29, 2016 2:57 am tarafından erbay

» Ford Taunus GT & GTS Kullanma Kılavuzu
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Ara. 23, 2016 3:02 pm tarafından janeley

» TAUNUS 1.6 GT 120 km den sonra gitmiyor
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Ara. 16, 2016 3:18 am tarafından 0M42

» orjinal sol stop
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Salı Kas. 29, 2016 3:09 am tarafından erbay

» Tekleme Sorunu Artık çok olmaya başladı
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Salı Kas. 29, 2016 3:07 am tarafından erbay

» Ford Taunus Hararett müşürü Problemi ?
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Çarş. Kas. 09, 2016 2:25 am tarafından sahinleblebici

» ford taunus GT gösterge paneli arıyorum
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Ekim 27, 2016 2:21 am tarafından sahinleblebici

» Ford Taunus GT Elektrik Devre Şemaları
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Ekim 16, 2016 1:58 am tarafından BAFRALIFERHAT

» corum mını buluşma03.04.2016
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Ekim 14, 2016 5:00 am tarafından BAFRALIFERHAT

» 1988 GLS 2.0 Komple Motor Şanzuman Değişimi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Ekim 14, 2016 3:55 am tarafından moryeşil

» taunus headers arıyorum
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Ekim 13, 2016 2:42 am tarafından BAFRALIFERHAT

» start butonlu çalıştırma (anahtarsız ya da anahtarlı)
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Ekim 09, 2016 4:07 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Taunus 1.6 vites konsolu ve sıfır şaft arıyorum.
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Ekim 06, 2016 1:17 am tarafından BAFRALIFERHAT

» (Tüvtürk) Lpg tankı izolasyonu ve arka aks bilyası değişimi
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Ekim 06, 2016 1:15 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Gt-Gts kalorifer kumandası
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Ekim 06, 2016 1:08 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Gösterge ışıkları
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Ekim 06, 2016 1:01 am tarafından BAFRALIFERHAT

» Piyasada bulunabilecek kaliteli buji kablosu önerisi ?
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Ekim 06, 2016 12:59 am tarafından BAFRALIFERHAT

» FORD TAUNUS KULLANIM KLAVUZU...
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Eyl. 08, 2016 3:18 am tarafından serkan

» Ford taunus 86 model çalışmıyor nedendir
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Çarş. Ağus. 24, 2016 8:21 pm tarafından Samuraymusti

» BENZINDE NEDEN GAZ PEDALI DAHA SERT LPG'ye GÖRE
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Ağus. 21, 2016 4:54 am tarafından BAFRALIFERHAT

» araçda lpg de dahi benzin kokusu
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Paz Tem. 31, 2016 2:15 am tarafından erbay

» Disk koruma sacı ses yapıyor
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Haz. 09, 2016 8:20 pm tarafından BAFRALIFERHAT

» OTOMATİK ŞANZIMAN KONUMLARI HAKKINDA
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Perş. Haz. 09, 2016 3:23 am tarafından BAFRALIFERHAT

» 14 inç 4 bijon borbet veya benzeri jant arıyorum
kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Navbit10Cuma Mayıs 06, 2016 9:49 pm tarafından Sancar Saran

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 88 kişi Çarş. Ocak 19, 2011 2:53 pm tarihinde online oldu.
TEKNİK DESTEK
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user

Ayın en aktif yollayıcıları
No user

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar

+13
MaviiAlbatros
g_m_ol
EMİN
rayhan89
zeki19
4007
baskentli0642
BAFRALIFERHAT
Başkan Yrd.
SRKNSVLN
erdem44
Admin
akdere
17 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Empty Geri: kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar

Mesaj tarafından rayhan89 Cuma Şub. 18, 2011 3:59 pm

SRKNSVLN demiş ki:ben şahidim Ramazan abiye özelden mesaj attım kargo ile geldi steckerlar tekrar teşekkür ederim abi.
teşekkür ederim kardeşim, clup adına bir faydamız olduysa arkadaşlarımıza ne mutlu bizlere bafralıferhat kardeşimiz sizlerede yardımcı olmaya çalışıyor inanıyorumki başarılı olaçaktır. her halikarda bir aksilik olursa ksk remzi , kardeşimize yada rayhan89 olarak banada özelden bizlere adres yollarsanız yardımcı oluruz. herkeze selamlar saygılar,
rayhan89
rayhan89
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Yaşadığı Şehir : izmir- bornova
Otomobili : 1989 taunus S
Erkek Yay

kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar  - Sayfa 2 Empty Geri: kulüp logolarını yaptırıp ücretsiz olarak dağıtmayı düşünüyorum (ön ve arka cam için) nasıl arkadaşlar

Mesaj tarafından g_m_ol Cuma Şub. 18, 2011 9:36 pm

çok güzel bir düşünce bende rayhan arkadaşımızdan alıp daha önce isteyen taunus sever arkadaşlara dağıtmıştım
g_m_ol
g_m_ol
STANDART ÜYE
STANDART ÜYE

Yaşadığı Şehir : izmir
Otomobili : 1990 TAUNUS 1,6 GT
Erkek Balık

Mesaj tarafından BAFRALIFERHAT Paz Şub. 20, 2011 6:20 pm

vallahi abi nekadar saglam oldugu boyasının solup solmıycagı hıç aklıma gelmemıştı Senın yaptırdıgından yaptırırım bende en azından kalıcı olur.
BAFRALIFERHAT
BAFRALIFERHAT
SİTE DENETÇİSİ
SİTE DENETÇİSİ

Yaşadığı Şehir : Samsun
Otomobili : Taunus 2000 GTS
Erkek Oğlak

Mesaj tarafından MaviiAlbatros Salı Şub. 22, 2011 5:31 am

sayın bafralıferhat ve diğer bastıran arkadaşlar.bu logolardan bana ulaştırma imkanınız varmı acaba.kargoyla karşı ödemeli olarak yollayabilir misiniz..aracım revizyondan çıkmak üzere..ben sizi yormak istemezdim ama burdaki matbaacılar 50 100 tane için uğraşmazlarmış..bende sizden edindiğim fikirle bu civara dağıtmayı düşünmüştüm ama olmuyor.şayet gönderebilecek olursanız adres; hatay antakya tüm kargoların merkez şubesi olabilir..teşekkür ederim..
MaviiAlbatros
MaviiAlbatros
SİTE DENETÇİSİ
SİTE DENETÇİSİ

Yaşadığı Şehir : Antakya / HATAY
Erkek Koç

Mesaj tarafından rayhan89 Perş. Şub. 24, 2011 3:35 am

DODGEHUDSON demiş ki:sayın bafralıferhat ve diğer bastıran arkadaşlar.bu logolardan bana ulaştırma imkanınız varmı acaba.kargoyla karşı ödemeli olarak yollayabilir misiniz..aracım revizyondan çıkmak üzere..ben sizi yormak istemezdim ama burdaki matbaacılar 50 100 tane için uğraşmazlarmış..bende sizden edindiğim fikirle bu civara dağıtmayı düşünmüştüm ama olmuyor.şayet gönderebilecek olursanız adres; hatay antakya tüm kargoların merkez şubesi olabilir..teşekkür ederim..
kardeşim seve seve sana yardımcı olurum hatay antakya tamamda kimin adına yolluyacagız bize özelden isim ve adres yolla ki kargoya verelim hatay antakya diye sadece yazarsak kargo kabul etmez bu şekilde sana ulaşamayız ,sitemizde sayfanın altında özel mesaj bölümünden yollarsan bize ulaşır ve aynı gün sana döneriz .saygılar
rayhan89
rayhan89
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Erkek Yay

Mesaj tarafından rayhan89 Perş. Şub. 24, 2011 4:00 am

arkadaşlar elimizde mevcut stıckerler ,lerin ölçüleri 33cm boy 9cm ennindedir aşagıda resimlenmiştir.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
rayhan89
rayhan89
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Erkek Yay

Mesaj tarafından MaviiAlbatros Perş. Şub. 24, 2011 7:51 pm

bafralı ferhat bey, özel msj atmıştım, okuyabildiniz mi acaba
MaviiAlbatros
MaviiAlbatros
SİTE DENETÇİSİ
SİTE DENETÇİSİ

Yaşadığı Şehir : Antakya / HATAY
Erkek Koç

Mesaj tarafından BAFRALIFERHAT Cuma Mart 04, 2011 3:16 am

hayır ustam gelen msj ım yok ama burdan eklemışsınız olculerı ve baskıyı burdan reklamcı arkadasa gosterıp baskıya verıcegım.
BAFRALIFERHAT
BAFRALIFERHAT
SİTE DENETÇİSİ
SİTE DENETÇİSİ

Yaşadığı Şehir : Samsun
Otomobili : Taunus 2000 GTS
Erkek Oğlak

Mesaj tarafından command74 Ptsi Mayıs 02, 2011 5:10 am

Merhaba arkadaşlar.

rayhan89 abime logolar ve yardımı için çok teşekkür ederim

Ben logoları bu gün yapıştırdım çok qüzel oldular. Aracımda toplandı. Bu gün resim ekliycektim işten güçten fırsat bulup yükleyemedim. İnşallah en kısa zamanda resimleri eklerim.

command74
command74
STANDART ÜYE
STANDART ÜYE

Yaşadığı Şehir : Ankara
Erkek Ikizler

Mesaj tarafından rayhan89 Salı Mayıs 03, 2011 3:42 am

command74 demiş ki:Merhaba arkadaşlar.

rayhan89 abime logolar ve yardımı için çok teşekkür ederim

Ben logoları bu gün yapıştırdım çok qüzel oldular. Aracımda toplandı. Bu gün resim ekliycektim işten güçten fırsat bulup yükleyemedim. İnşallah en kısa zamanda resimleri eklerim.

aracını kazasız belasız kullanmak nasip olsun kardeşim .sana yardımcı olabildiysem ne mutlu kardeşim. stıcker isteyen arkadaşlara herzaman yardımcı oluruz . herkeze iyi formlar... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
rayhan89
rayhan89
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Erkek Yay

Mesaj tarafından command74 Salı Mayıs 03, 2011 5:26 am

Allah razı olsun abicim.
command74
command74
STANDART ÜYE
STANDART ÜYE

Yaşadığı Şehir : Ankara
Erkek Ikizler

Mesaj tarafından EMİN Paz Mayıs 08, 2011 5:49 am

Ramazan kardeşime logolar için çok çok teşekkürler sağ olasın.
ALLAH a emanel olunuz saygılar.
EMİN
EMİN
STANDART ÜYE
STANDART ÜYE

Yaşadığı Şehir : bursa inegöl
Erkek Başak

Mesaj tarafından rayhan89 Salı Mayıs 10, 2011 3:47 pm

arkadaşlarıma bir nebze faydam olduysa ne mutlu bana allah güle güle ,kazasız belasız kullanmayı nasip etsin araçlarımızı herkeze saygılar sevgiler..
rayhan89
rayhan89
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Erkek Yay

Mesaj tarafından son_kursun_38 Cuma Mayıs 27, 2011 9:42 pm

eğer mümkünse bende istiyorum clup logosundan
son_kursun_38
son_kursun_38
VIP ÜYE
VIP ÜYE

Yaşadığı Şehir : kayseri
Otomobili : ford taunus 2000 GTS
Erkek Ikizler

Mesaj tarafından rayhan89 Salı Mayıs 31, 2011 4:43 am

son_kursun_38 demiş ki:eğer mümkünse bende istiyorum clup logosundan
arkadaşım sana da logolardan yollarım fakat bana özelden sana ulaşabilecegim adres yollaman gerekir aksi halde sana yardımcı olamam saygılar....
rayhan89
rayhan89
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE

Erkek Yay

Mesaj tarafından jasoon88 Cuma Ara. 09, 2011 2:14 am

[img][/img]banada ulaştırırsanız seve seve yapıştırırım arbama
jasoon88
jasoon88
STANDART ÜYE
STANDART ÜYE

Yaşadığı Şehir : bandırma
Otomobili : 89 gls 2.0
Erkek Akrep

Mesaj tarafından cevher Cuma Ara. 09, 2011 11:00 pm

ramazan abi banada gönderirsen arabama memnuniyetle yapıştırırım logoları
cevher
cevher
STANDART ÜYE
STANDART ÜYE

Yaşadığı Şehir : kayseri
Otomobili : 88 model 2.0 GLS
Erkek Terazi

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics